Щодо користування корпоративною електронною поштою

Початок роботи з корпоративною електронною поштою

         Щоб почати користуватися корпоративною електронною поштою, зайдіть на сайт https://www.google.com/gmail, уведіть надані в Університеті логін і пароль. Уважно прочитайте сповіщення від системи Google та натисніть кнопку «Прийняти».


        Система одразу запропонує змінити корпоративний пароль на новий (власний). За необхідності скористайтесь порадами щодо вибору надійного пароля, перейшовши за відповідним гіперпосиланням.


Внесення особистих відомостей користувача

         Внесення особистих відомостей користувача потрібне для забезпечення можливості відновлення пароля входу до електронної пошти (у разі його втрати).

        1. Натисніть на значок «Додатки Google» у правому верхньому кутку.        2. Оберіть піктограму «Обліковий запис».        3. Перейдіть за гіперпосиланням «Ваша особиста інформація».        4. Уведіть додаткову електронну пошту, номер мобільного телефону тощо. Це надасть змогу ввійти в акаунт Google за умови втрати пароля.Заміна пароля

         Щоб змінити пароль повторно (у разі виникнення необхідності):

        1. Зайшовши на пошту, натисніть на значок «Додатки Google» у правому верхньому кутку.        2. Оберіть піктограму «Обліковий запис».        3. Перейдіть за гіперпосиланням «Вхід в обліковий запис Google».        4. Натисніть на стрілочку в рядку «Пароль».        5. Уведіть поточний пароль.        6. Двічі введіть новий пароль. Зверніть увагу на поради щодо надійності пароля.


Остання зміна: понеділок 24 вересень 2018 2:47